Red Bull Skate Arcade – Braňo Mrváň vyhral a poletí do Barcelony
Pondelok 21. Júla 2014
Autor: Boardlife

0 komentárov

Red Bull Skate Arcade – Braňo Mrváň vyhral a poletí do Barcelony

V sobotu sa na pražskom Staline odjazdilo finále Red Bull Skate Arcade – skate videohry ktorá vrcholila súťažou na nových prekážkach umiestnených na legendárnom pražskom spote. Zúčastnilo sa jej aj 16. zástupcov zo Slovenska. Pred pripravovaným full reportom si pozrime krátky súpis a výsledky.

Večerná session.

Príbehy o tom, ako bolo v Prahe, ako sa Red Bull exkluzívne postaral o účastníkov a kopec ďalších zaujímavostí sa dozviete z pripravovaného reportu. Teraz na rýchly priebeh a výsledky. Ako sme už spomenuli, Red Bull Skate Arcade CZ & SK finálovej časti sa zúčastnilo 16 zástupcov zo Slovenska a 20 z Čiech.

Rideri boli rozdelení do jednotlivých heatov (9x): Rišo Dáboczi a Miro Filo v prvom, Jakub Gašpierik a Martin Gregor v druhom, Igor Hanečák a Tomáš Hofbauer v treťom, Boris Kupec v štvrtom, Braňo Mrváň, Kristián Nguyen a Peter Laššo v piatom, Julo Petrík v šiestom, Jan Schwarcz a Adam Tran v siedmom, Juro Vartík, Matúš Sabol v ôsmom, Kubo Ivančík v deviatom.

Do druhého kola postupovalo celkovo 20 jazdcov no a zo Slovákov prešli ďalej: Juro Vartík, Julo Petrík, Rišo Dáboczi, Jan Schwartz, Adam Tran, Braňo Mrváň a Igor Hanečák. Finálová desiatka si zajazdila na treťom leveli, čo bol streetrail so schodmi a dva múriky poboku aka Big section (Hubba hideout – San Francisco, Beverly High – Los Angeles, Macba – Barcelona. Finalisti:

Adam Lukas, Karel Raichl, Igor Hanečák, Juro Vartík, Braňo Mrváň, Aleš Jež, Jirka Hronek, Adam Tran, Martin Kyntl a Daniel Rahman.

Dva 15. minutové heaty odjazdené v obrovskom tlaku! Diváci zoskupení okolo spotu hecovali riderov k čoraz ťažším trikom. Ako stroj išiel aj Braňo Mrváň, ktorý na začiatku railoval na všetky spôsoby a na záver pridal aj niekoľko filpových trikov. Rešpekt všetkým jazdcom za ich finálové nasadenie a triky, ktoré jazdili.

Top 10 Red Bull Skate Arcade CZ & SK finále

1. Braňo Mrváň
2. Karel Raichl
3. Daniel Rahman
4. Marek Knytl
5. Aleš Jež
6. Jirka Hronek
7. Adam Tran
8. Adam Lukas
9. Juro Vartík
10. Igor Hanečák

Máme obrovskú radosť, keďže celkovým víťazom sa stal Slovák Braňo Mrváň, ale aj za to že v desaťčlennom finále sme mali štyroch zástupcov. Super chalani! Braňo si okrem prize money 10.000 CZK vyjazdil aj účasť s letenkou na finále Red Bull Skate Arcade v Barcelone, kde s ním pocestuje aj český víťaz Karel Raichl.

Viac fotiek, príbehov z Prahy a samozrejme aj video čakajte v najbližších dňoch!

Foto, info: www.redbullskatearcade.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!