Piatok 16. Decembra 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Relentless Bigair Stuttgart s top jazdcami

Cez víkend, 16. až 17. decembra 2011 sa odjazdí zaujímavá akcia s názvom Relentless Bigair Stuttgart, ktorú prináša Quiksilver. Ide o 5 * TTR Big Air akciu, na ktorej sa stretnú špičkoví jazdci z celého sveta.

Jazdiť sa bude na obrovskom big airi. Konštrukcia na vybudovanie skoku poňala 250 ton snehu a je 130 metrov dlhá a 36 metrov vysoká. Okrem samotného skoku, si jazdci dajú aj ďalšie jibové prekážky. Prize money na akciu sú 50.000 dolárov a k tomu samozrejme aj TTR body.

V pro kategórii uvidíme riderov ako: Bode Merrill, Markku Koski, Roope Tonteri, Janne Korpi, Janne Lipsanen, Nils Arvidsson, Peter König, Mathias Weissenbacher, Werni Stock, Jamie Nicholls, Victor de le Rue, Mario Käppeli, Bertschinger Karg, Elias Elhardt, Ethan Morgan. V rookie kategórii sa objaví niekoľko mladých talentov.

Popri jazdení nebudú chýbať ani koncerty, sprievodné akcie a kopec zábavy. Takže 16. a 17. decembra Relentless BIGAIR Stuttgart by Quiksilver. Viac info o akcii na: www.bigair-stuttgart.com 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!