Robbie Maddison zdolal Teahupoo na motorke!
Pondelok 03. Augusta 2015
Autor: Feelip

0 komentárov

Robbie Maddison zdolal Teahupoo na motorke!

Každý z nás o niečom ako malý sníval, aby si potom v dospelosti mohol tieto vízie plniť. Taký DC Shoes rider Robbie Maddison ale samozrejme nemôže mať sny ako normálny človek. Vo svojich predstavách tento FMX rider jazdil obrovské vlny na motorke, no a keďže slovíčko "nemožné" akosi nepozná, vybral sa so svojím strojom pokoriť legendárne Teahupoo na Tahiti. Sledujte ako to dopadlo.

Leto 2015 sa pre Robbieho Maddisona nieslo v znamení jediného cieľa, ktorý mal krycí názov "Pipe Dream". Išlo o vyvrcholenie 3-ročného projektu, v rámci ktorého sa medailista z X Games, niekoľkonásobný držiteľ svetového rekordu a víťaz Red Bull X Fighters rozhodol prepojiť svoje dve vášne - lásku k jazde na motorke a obdiv voči prírode.

Robbie Maddison: "Nie je to o tom byť v niečom prvý alebo výnimočný. Ide o dôveru vo svoje sily, pretože viete, že niečo je možné."

Pre svoj jedinečný pokus si "Maddo" vybral preslávenú vlnu "Teahupoo" vo Francúzskej Polynézii, no a napokon z toho vzišiel jeden z tých kúskov, ktoré pokiaľ na vlastné oči neuvidíte, tak asi ani neuveríte. Pekne krásne teda zatajte dych a poďme na to...

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: Robbie Maddison DC Shoes Pipe Dream

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!