Utorok 09. Augusta 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Roope Tonteri a Jamie Anderson sa stali víťazmi Billabong Slope-Style

Snowboardová sezóna vo svete sa už rozbehla. Cez víkend sa na Novom Zélande konal 4* TTR pretek Billabong Slope-Style. Jazdil sa slopestyle, ako to už z názvu vyplýva. Prize Money boli v hodnote 10.000 USD. A ako to dopadlo?

Prvenstvo si vyjazdil Roope Tonteri z Fínska. Vo svojej víťaznej jazde ustál Fs boardslide to front 360° tail tap, Bs 900°, Cab 900° a Bs 540° cez Monster Volcano prekážku. Roope si vyjazdil 500 hitíkov do rebríčka a k tomu $5,000, ktoré majú ešte akú takú hodnotu. :) Na druhom mieste skončil Sam Hulbert z USA, pred tretím Antti Auttim z Fínska. Anttiho jazda obsahovala: Cab 900° nosegrab, Fs 1080° tail a FS 720° cez Volcano. Štvrtý skončil Nuutti Niemelä z Fínska. Čiže fínska žatva na Zélande.

Medzi babami to najviac jazdilo Jamie Anderson z USA, pred druhou Isabel Derungs (SUI) a treťou Jordie Karlinski (USA). Ďalšou svetovou zastávkou snowboardingu je Burton New Zealand Open.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!