Samo Jaroš a ďalšie víťazstvo, Maťo Matys tretí
Nedeľa 20. Decembra 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Samo Jaroš a ďalšie víťazstvo, Maťo Matys tretí

Náš mladý slovenský snowboardový reprezentant Samo Jaroš má za sebou veľmi úspešný víkend. Najprv sa mu v sobotu podarila vyhrať švajčiarska slopestyle zastávka World Rookie Tour v Corvatschi a dnes si pripisuje Ďalšie prvenstvo.

Na súťaži Zillertal Välley Rälley v Rakúsku (prvá zastávka z 3) si Samo vyjazdil skvelé prvé miesto v kategórii grooms. Bol vyhlásený za most impressive groom a dal Fs 720 do Bs 900, Cab 180 Bs 180 out na ropovode. Náš 14. ročný rider si tak z víkendu prináša dve zlaté medaile. Cennejšia je určite tá z World Rookie Tour, keďže tam jazdia skvelí mladí jazdci z Európy. Samovi držíme palce a prajeme veľa zdravia a úspechov.

Akcie Zillertal Välley Rälley - Hochzillertal sa zúčastnil aj Matej Matys (Samov tréner) v kategórii mužov a taktiež sa v rakúskej konkurencii nestratil. S jazdou Cab180 bs 180 out na kanone, Cab 900 na skoku a Fs blunt 270 von na jibe si vyjazdil príjemné tretie miesto. Super, že si Matej našiel čas aj na súťaž.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: samo jaros matys preteky rookie ralley matys

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!