Samo Jaroš a jeho jazdenie na FIS Snowboard Junior World Championships Slopestyle a Big Air
Utorok 29. Marca 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Samo Jaroš a jeho jazdenie na FIS Snowboard Junior World Championships Slopestyle a Big Air

Náš mladý slovenský snowboardový talent Samo Jaroš jazdí na FIS juniorských majstrovstvách sveta 2016 v Slopestyle a Big Air, ktoré sa teraz konajú v Taliansku. Ponúkame vám najčerstvejšie informácie o jeho jazdení. Dnes (29.3.2016) je na programe sloepstyle pretek.

Jazda číslo 1.

Samo štartuje v prvom heate spolu s 24 ridermi z celého sveta (USA, Kanada, Česko, Holandsko, Švajčiarsko, Nemecko, Slovinsko, Švajčiarsko, Taliansko, Rakúsko, Francúzsko, Rusko a ďalších krajín) a darí sa mu skvele! Po prvom kole, je na piatom mieste, čo je veľmi dobrý výsledok. Vo svojej jazde vypálil Cab 180 do boardslide, fs 7 mute, Bs double 1080 mut, double backflip indy a bs blunt 270 von. Za svoju jazdu získava 62,66 bodov.

Že sa nejedná o mini skočíky a trať dokazuje setup: Rail ropovod , Kicker 13m, Kicker 19m, Kicker 17m, rail na schodoch.

Držíme palce v druhom kole.

Jazda číslo 2.

V druhej jazde sa Samovi nepodarilo zopakovať triky v čistote a tak si vyjazdil len 20,66 bodov, čo mu vynieslo 15. miesto. Celkovo však Samo Jaroš v prvom heate z 24 štartujúcich obsadil 8. miesto, čo je výborný výsledok pre Sama a slovenský snowboarding. Samo o chvíľu štartuje vo finále, kam sa dostalo 16. najlepších riderov (8 + 8 z každého z heatu). Poď Samo!

Finále.

Finále sa ide na dve hodnotené jazdy, z ktorých sa berie tá najlepšia. Samo sa snažil vyšperkovať svoju jazdu do čo najlepšie. V prvej jazde si vyjazdil desiate priebežné miesto, v druhej dokonca zajazdil šieste najlepšie skóre a to 70,25 bodov. Nakoniec sa mu podarilo vyzadiť 10. miesto, čo je skvelý výsledok! Okrem toho si Samo vyjazdil cenu za najprogresívnejšieho mladého ridera. Samovi gratulujeme!

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: jaroš matys fis

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!