Samo Jaroš druhý na Zillertal Välley Rälley 2016 - prvej zastávke
Nedeľa 16. Októbra 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Samo Jaroš druhý na Zillertal Välley Rälley 2016 - prvej zastávke

Ako sme vás už informovali, na prvú zastávku Zillertal Välley Rälley 2016, ktorá sa konala na Hintertuxe a v miestnom Betterparku odišli tri tajné slovenskévýpravy, ktoré o sebe nevedeli, no nakoniec sa stretli. Samo Jaroš s trénerom Maťom Matysom, Evka Hanic s otcom a Oliver Šebesta. AKo dopadli?

Zillertal Välley Rälley je super aktivita, kde sa prvý deň trénuje s profi trénermi a druhý deň jazdí contest. Súťaž je určená najmä mladým a progresívnym jazdcom, akými Samo Jaroš, Evka Hanic a aj Oliver Šebesta sú. Využili túto možnosť a zajazdili si prvé kolo, ktoré sa konalo na ľadovci Hintertux. Za krásneho slnečného počasia sa v nedeľu odjazdil contest vo viacerých kategóriách. V kategórii Rookie Boys skončil Samo Jaroš na výbornom druhom mieste. Gratulujeme. Ostatné umiestnenia našich prinesieme, keď sa ich dozvieme.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: jaros hanic hintertux

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!