Samo Jaroš na finále World Rookie Tour 2019
Utorok 26. Marca 2019
Autor: Boardlife

0 komentárov

Samo Jaroš na finále World Rookie Tour 2019

Samo Jaroš sa momentálne nachádza v rakúskom stredisku Kitzsteinhorn, kde sa od 25. do 30. marca koná finále World Rokie Tour 2019. Konkurencia je nabitá. 120 jazdcov z 20 krajín sveta. Samo to bude mať ťažké, no my mu držíme palce.

Priamo zo strediska nás informoval tréner Matej Matys: "Dnes bol tréning a keďže zo včera na dnes napadlo 40cm nového snehu, tak trať bola veľmi pomalá a na prvý kicker sa nedalo rozbehnúť. Samo na druhom posielal Bs double 12 a aj na jibboch zajazdil kadečo, napr. cab 180 in bs 360 out, fs 180 in swbs 360 out atď. Zajtra je na pláne kvalifikácia. Kedže dnes na prvom skoku okrem Sama a ešte dvoch jazdcov čo dali backflip nikto nič nedal skrz rýchlosť, tak som zvedavý čo nám dnes na meetingu povedia ohľadom zajtrajška. Ak by v noci nenapadal nový sneh, tak zajtra by bola rýchlosť aj na prvý skok. Zajtra teda kvalda a na piatok je naplánované finále slopestyle."

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: samo jaros samo jaros

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!