Samo Jaroš tesne pred bránami finále svetového pohára
Sobota 03. Novembra 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

Samo Jaroš tesne pred bránami finále svetového pohára

Samo Jaroš a Klaudia Medlová sa už niekoľko dní nachádzajú v Taliansku, konkrétne na podujatí FIS World Cup Snowboarding Modena. Dnes prebehla kvalifikácia a aj finále Zatiaľ máme len výsledky kvalifikácie mužov, ktorého sa zúčastnil aj Samo Jaroš.

Samo Jaroš štartoval v prvom heate spolu s ďalšími 23 jazdcami z celého sveta. Po dvoch rátaných jazdách mal na svojom konte najlepšie skóre 76,20 bodu z druhej jazdy. To mu však nestačilo na postup do finále medzi 10 najlepších jazdcov (5 riderov z každého heatu). Samo skončil na výbornom 8. mieste, bohužiaľ nebolo postupové. Rozdiely však boli minimálne. Medzi 7. a 2. miestom bol rozptyl len 8,5 bodu, čo je veľmi málo. Samo tak celkovo skončil na 18. mieste, čo je zo 49 štartujúcich pekný výsledok. Jeho jazdy: Bs 1080 melon a Bs 1260 melon.

Práve prebieha ženská kvalifikácia, kde máme zastúpenie v podobe Klaudii Medlovej. Držíme palce a budeme vás informovať o jej výkone.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: jaros fis world cup taliansko samo

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!