Piatok 07. Októbra 2011
Autor: Lulla

0 komentárov

Shaun White dostal lekciu rally jazdenia

Najlepší svetový snowboardista Shaun White nemá dosť. Zjavne chce v živote všetko raz vyskúšať. Tento raz sa chce naučiť jazdiť adrenalínové rally. Rýchla nebezpečná jazda, špina, blato, poriadna dávka adrenalínu, toto všetko miluje Shaune White, ktorý sa na snehu už nudí a potrebuje aj nejakú inú zábavu.

V poslednej dobe sa Shaune ukázal ako dobrý herec vo filme Friends With Benefits, potom v reklame na bieliace žuvačky a teraz ako skvelý šofér rally. Výrobca pneumatík BFGoodrich si zobrali pod svoje krídla amerického snowboardistu, aby mu bližšie priblížili šialenú jazdu. Pred tým ako si sadnete to takéhoto auta, musíte prejsť špeciálnym výcvikom. Ako to celé dopadlo, ako sa tváril Shaun v 5 epizódach si pozrite na ich oficiálnej stránke, stojí to za to. Prvé stretnutia s profesionálnymi jazdcami, prevé pocity nervozity, výkriky, drifty, nervozita a šialená rýchlosť.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!