Šikovná TMR sezónka 17/18 za akciovú cenu od septembra
Sobota 02. Septembra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Šikovná TMR sezónka 17/18 za akciovú cenu od septembra

Zima sa nezadržateľne blíži a tak si pripomenieme zaujímavú ponuku, ktorú vám prináša TMR. Pre tých, ktorí v apríli nezaváhali a predplatili si šikovnú sezónku na sezónu 17/18 je tu možnosť doplatiť len 150€ a užívať si bezstarostne jazdenie v novej sezóne, spolu s novinkami.

Pre tých, ktorí váhali je ti ďalšia šanca a to získať sezónny skipas do stredísk Jasná - Nízke Tatry, Štrbské Pleso a Tatranská Lomnica za zvýhodnenú cenu 249€ (do konca septembra). Následne je tu ešte záverečná šanca kúpy šikovnej sezónky za 299€ od 1.10. do začiatku sezóny. Ušetrite a zakúpte si šikovnú sezónku čo najskôr.

Šikovná sezónka však nie je len o Nízkych a Vysokých Tatrách, kde si môžete zajazdiť na viac ako 70km zjazdovkách a dvoch snowparkoch. Je tu možnosť získať šikovné balíky v ktorých nájdete najlepšie české zimné stredisko Špindleruv Mlýn a poľské stredisko Szczyrk. Možností je viacero. A aby toho nebolo málo nezabúda sa ani na relax, k dispozícii je aj aquaparkový balík s možnosťou návštevy a relaxu v aquaparku Tatralandia a Bešeňová. Jednou z noviniek je však aj možnosť šikovnej výpožičky. Nechce sa vám ťahať vašu výbavu na hory? Tak si ju jednoducho požičajte. Viac informácií o šikovnej sezónke a balíčkoch nájdete na www.gopass.sk

V stredisku Jasná - Nízke Tatry sa pripravuje ešte jedna skvelá novinka určená hlavne snowboarderom.. Viac informácií o nej prinesieme začiatkom týždňa.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: tmr jasna strbske pleso gopass sezonka

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!