Sketon tento rok slávi 5. narodeniny
Streda 01. Marca 2023
Autor: Sketon

0 komentárov

Sketon tento rok slávi 5. narodeniny

Aj pre nás je to ťažko uveriteľné ale čo už, roky neoklameš. Pri tejto príležitosti sa plánujeme stretnúť, poskejtovať, poradovať sa, pospomínať a hlavne sa poriadne zabaviť! To po tej ťažkej robote veru treba - šak si zaslúžime.

Preto sme spolu s Kubik Nápadov hecli takýto program:

Brány Sketon skladu otvoríme o 12:00. Pustíme hudbu, zahrejeme bazén, naštartujeme ohrievače a začneme variť matúšov legendárny vegan guláš. Pripravený bude aj Herbert bar s horúcim aj sviežim alkom nealkom v našom svadobno-betonárskom stane. Snáď v ňom bude teplo ako sľubujeme na plagáte.
Na mieste v sklade ťa už počká výstava fotografií z archívov Sketonu z čias minulých keď sme sa ešte chceli volať Nihil construction. Možno bude aj Vínko ako na pravej výstave hh.
Pivničné koncerty z kubíku na chvíľu zazrú svetlo sveta a na mieste čakaj tak ťažkú a rýchlu hudbu ako život sám:

Do tanca zahrá :

KALIMERO - poriadne rýchly (tuc tuc) egg punk z Trnavského kubíku. Konečne parta ktorá chápe skateboarding, krátke sety a rýchlu muziku. Spojenie pre nás najlepších kapiel Coco bongo a Cheap talk. Niečo skončilo, iné sa začína.
 
ZHASNI - Parta z Olomouca okolo SF mini ktorá sa postará o poriadny hluk. Títo chlapci robia skejtuneprajnému Olomoucu dobré meno. Či už počtom ilegálne spracovaných kubíkov betónu na DIY spotoch alebo prínosom pre komunitu. Traduje sa, že na pitie alkoholu používajú ľudskú lebku a bubeník okrem iného otročí aj v Sketone. Ani v Trnave nie je poriadny skatepark - je toto spojenie osud?
 
THE WILDERNESS - len veľmi ťažko by sme vysvetlili spirituálne spojenie Wilderness a Sketon. Ani sami nevieme aký vplyv na nás táto kapela a ľudia v nej mali. Od samotných počiatkov prvých punkových DIY spotov v Trnave, cez ich prvý rozhovor na Punkgene a následna návšteva ich koncertu. Nebudeme si ďalej prihrievať polievočku. Síce nemajú harmoniku ale aj tak je to punk jako remen a poriadna srdcovka.
-273,15 - „Ak nás nepoznáš, tak si o nič neprišiel. Absolútna nula.“
-bicie, basa a naechovaný spev, žiadne ambície, ani aparát, len drsné pózy a pečivové vegánstvo. Aj toto sa nám podarilo vybaviť! nič viac nič menej toto bude šílené
Počas koncertov prebehnú best tricks session “cash for tricks” ktorý vyhlásime vždy po dohranom sete. Čistá Amerika.
 
Večer završíme premiérou videa Sketon in Lisboa. Žiadny natrénovaný ťažký skateboarding od toho nečakaj, skôr taký betonársky. Ale výlet bol viac než pekný.
 
KDE? Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Trnava
KEDY? 4.3.2023
 
Po premietaní si konečne vydýchneme, zavrieme sklad a pojdeme na @zelený kricok kde si užijeme posledné hodiny večera!

Super drinky, dobrý výber nealka aj pivko.
Tešíme sa!
P.S. - na darčeky si nepotrpíme. Vidíme sa !

Info od: Sketon

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: sketon

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!