Skvelý druhý deň Hotzone.tv Park Openingu Hintertux 2017
Sobota 07. Októbra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Skvelý druhý deň Hotzone.tv Park Openingu Hintertux 2017

Hmlu, oblaky a sneženie vystriedalo slnko a jasná obloha. Skvelý druhý deň plný jazdenia, shredenia, testovania a zábavy na snehu počas Hotzone.tv Park Openingu Hintertux 2017. V noci na dnes napadlo cca 10 cm čerstvého snehu a tak zjazdovky a park boli z rána príjemne jazditeľné.

Využilo to množstvo riderov, ktorí shredili viacero skokových prekážok, ale aj veľké množstvo jibov a dokonca minirampu. Opakovala sa Alarm Clock Battle, no tentoraz už na jazdcov bolo aj vidieť. Handplantovalo sa, one footovalo, backflipovalo sa a jazdili sa rôzne zaujímavé triky na nie práve ľahkom double wallride. Ocenení rideri získavali poukazy na top hanburgery. Najviac zajazdili Fabian Fraidl, Werni Stock a Roli Tschoder.

Následne sa jazdilo na kickroch. Z veľkých sa jazdenie preložilo na menšie, keďže fúkal nepríjemný silný nárazový vietor. Session of the Dudessi užilo viacero známych, ale aj menej známych riderov nie len z Rakúska, ale aj ďalších krajín. Samozrejme prebiehali testovačky materiálu od viacerých firiem.

Kvalita zjazdoviek držala až do záverečnej, kedy sme sa presunili na parkovisko nástupnej stanice. Po jazdecký program spočíval v príjemnom chilovaní, popíjaní drinkov pumpovaní v pumptracku, beerpongovaní a ďalších aktivitách. No a večer nás čaká záverečná žúrka.

Foto: Monepic

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hintertux opening

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!