Skvelý pow day nie len v Jasnej
Piatok 29. Decembra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Skvelý pow day nie len v Jasnej

Včerajšie sneženie, dnešné sneženie a na viacerých miestach dokonca aj slnko. To pravé pre milovníkov prašanu a jazdenia v hlbokom snehu. My sme dali prednosť slovenskému stredisku Jasná - Nízke Tatry, kde napadlo vyše 28 cm čerstvého snehu. Ani hmla vo vyšších oblastiach nám nepokazila radosť a užili sme si prášenie až do úplného konca. Počmárali sme úplne všetko. A žľaby boli?

Počas prášenia sme stretli množstvo shrederov z viacerých kútov Slovenska. Radosť z ich očí priam sršala. Pozdravujeme aj chalanov, čo pred powderdayom dali prednosť brúseniu modrej rúry. Aaaaaaaa. :) Zajtra, tj. v sobotu 30.12.2017 sa očakáva vyjasnenie a lepšie poveternostné podmienky. Tak sa vidíme.

Ďalšia časť slovenských snowboardových fanatikov jazdila na Martinských holiach, alebo v jednom nemenovanom rakúskom stredisku nazývanom aj "Gazdovský dvor" v preklade Der Gazdenšpacíralpenbergeralmhute. Pozdravujeme všetkých, čo si to dnes užili a dúfame, že takéto dni budú pokračovať aj naďalej.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: jasna pow chopok

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!