Nedeľa 23. Januára 2011
Autor: Kristián
Foto-video: Photopablito
0 komentárov

Sleduj výsledky nedeľnej Big Air Košútka 2011

Dnešné (23. január) preteky Big Air Košútka sa skončili napínavým finálovým jamom, v ktorom jazdili na vysokej úrovni všetci finalisti. Preteky prišlo podporiť vyše tridsať jazdcov, nie len zo Slovenska, ale aj Čiech.

Aj na menších pretekoch, menšom skoku s fajn ľuďmi môže panovať príjemná atmosféra. Potvrdilo to aj stredisko Košútka. Do finále postupovali: Michal Husár, Leo Ivanov, Janči Tatarka, Maťo Matys, Ján Kaňurek, Martin Kaňurek, Martin „Ryba“ Rybanský, Rado Dubový, Dušan Bízik, Maťo Blaško.

Po finálovom jame, ktorý trval cca trištvrte hodinu vzišla táto top 5-ka, ktorá bola (aj spolu s troma lyžiarmi) ocenená 500 € prize money. Zatiaľ najviac zo všetkých pretekov na Slovensku túto sezónu. O Košútke a jej Big Aire si už onedlho budete môcť prečítať reportáž na www.Boardlife.sk, ktorý tam samozrejme bol. Stay tuned.  

Big Air Košútka 2011

1. Jan Kaňurek (CZ) (Meatfly, BigAir.cz, Foshna, Svah Zlín)
2. Matej Matys (Quiksilver, GNU, O2)
3. Janči Tatarka (Stepchild)
4. Dušan Bízik (Love, Holden, Newspirit, Ashbury)
5. Martin Rybanský (Salebra, LTB)

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!