Sobota 02. Marca 2013
Autor: Boardlife

0 komentárov

Slope Style Oravská Lesná 2013 pre Maťa Matysa a Ľuba Káčeríka

V sobotu 2. marca 2013 sa v stredisku Oravská Lesná odjazdil slopestale, na ktorom sa zúčastnil zatiaľ rekordný počet jazdcov na snb pretekoch v sezóne 2012/2013. Skoro štyridsiatka riderov nie len z Oravy, ale aj ďalších častí Slovenska si prišla podporiť eventík. Najviac zatiaľ.

Dnes prichádzame s výsledkami a čoskoro si budete môcť pozrieť a prečítať full report. Jazdilo sa štýlom dvojhodinového jamu, kde jazdci jazdili a krútili a občas aj niečo grabli, kde tu aj dáka šialená rotácia cez hlavu. Prvý krát sme na živo videli skákať trik s nie odrazom, ale podrazom. Je to ťažké vysvetliť, ale jazdec sa neodráža do výšky, ale do nížky. Prejdime však k výsledkom. Z kvalifikácie postúpilo 12 jazdcov do finále. Medzi nimi sa objavil Matej Matys, Janko Kulich, Ľubo Káčerík, Maroš Mucha, Matej Dolník, Karolčík, Kordiak, Janík, Máčik a ďalší.

Vo finále sa jazdilo na štyri jazdy z ktorých sa brali dve najlepšie. Ako sme predpokladali, prvé miesto si vyjazdil Matej Matys a druhé miesto Ľubo Káčerík. Viac vo výsledkoch. Taktiež viac o akcii v reporte. A tak, ale bolo dobre. Klobáska, pivko, slnko, hudba, jazdenie. Rado Dubový sa zase zranil. No však sa dozviete. Príjemná sobota na Orave.

Slope Style Oravská Lesná  2013

1. Matej Matys
2. Ľubo káčerík
3. Dušan Bízik
4. Matej Dolník
5. Piotr Tokarczyk
6. Dávid Kordiak
7. Boris Karolčík
8. Ján Kulich

Best Trick – Piotr Tokarczyk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!