Slovenská crew na Banked Air 2018 v Ischgl - Hubka, Hafner, Purdeš, Lančarič, Matys, Kriak, Števulová a Jaroš
Štvrtok 22. Marca 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

Slovenská crew na Banked Air 2018 v Ischgl - Hubka, Hafner, Purdeš, Lančarič, Matys, Kriak, Števulová a Jaroš

V rakúskom stredisku Ischgl sa od 3. apríla odjazdí zaujímavá akcia pod názvom Banked Air 2018. Čím je zaujímavá? Nie len samotným setupom prekážok, ale aj teamovou súťažou Open Crew Banked Air. Tej sa zúčastnia jazdci z krajín ako Rakúsko, Nórsko, Švédsko, Fínsko, Česko, Andora, Kanada, Francúzsko, Taliansko, Holandsko, Nemecko, Austrália, Poľsko, Švajčiarsko, Španielsko, Anglicko, USA a samozrejme aj Slovensko.

Zúčastniť sa súťaže môžu legendy, jeden mladík a jedno dievča. Za Slovensko sú to legendy ako Matúš Hubka, Matej Matys, Tomáš Lančarič, Milan Purdeš, Tomáš Hafner a Martin Petráš. Mladíkom je Samo Jaroš a dievčaťom Baša Števulová. Toto sú jazdci, čo budú reprezentovať našu krajinu. Okrem teamovej súťaži sa odjazdí aj The 90s Invitational Banked Air, ktorý je taktiež určený pozvaným legendám z celého sveta.

Koho budeme môcť vidieť na Invitational Banked Air 2018? Za Rakúšanov  sa zúčastnia Steve Gruber a Wolle Nyvelt, 3. násobný víťaz Air & Style Stefan Gimpl, veterán z Innsbrucku Sani Alibabic a olympionik Clemens Millauer. Nebudú chýbať ani Max Plötzeneder, Marc Swoboda. Z Kanady prichádzajú legendy ako Marc-Andre Tarte, Brett Carpentier, Guillaume Morrisset, Max Henault a Laurie Blouin. Nemecké legendy sú taktiež zaujímavé: Xaver Hoffmann, Nicola Thost, Christoph Thoresen a David Benedek.

Banked Air kombinuje klasický banked slalom, no je obohatený o prekážky umožňujúce polety na hranici ľudských možností. Inšpiráciou boli aj skate bazény a to všetko na 700 metrovej trati. Naším legendám spolu s Samom a Bašou držíme palce!

Viac informácií o akcii, programe a ďalších podrobnostiach nájdete na www.bankedair.com, alebo facebooku.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: banked

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!