Slovenský snowboardový pohár 2018 - sleduj info a termíny
Pondelok 22. Januára 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

Slovenský snowboardový pohár 2018 - sleduj info a termíny

Aj v roku 2018 prebehne Slovenský snowboardový pohár. Bude o niečo kratší ako roky pred tým, no dúfame, že o to kvalitnejší. Momentálne sú v pohárovom seriály zapísané dva preteky, oba Big Airové.

Prvým je 3.2.2018 Zuberská Foršta, kvalitný Big Air pretek s neopakovateľnou atmosférou. Podrobnejšie informácie o Zuberskej Foršte vol. 7 tu.

Druhým pretekom je Big Air v Meste Kremnica, ktorý sa stáva tento rok aj FIS pretekom. Ak nemáte FIS kód a bojíte sa dopingovej kontroly, nemusíte zúfať. Na tento legendárny mestský slovenský Big Air pretek sa môžete registrovať aj bez FIS kódu. Viac informácií už čoskoro. Jazdiť sa bude 10.2.2018.

Na zatiaľ sú toto dva ohlásené preteky v Slovenskom snowboardovom pohári 2018, ak pribudne nejaký ďalší pretek, budeme vás informovať. Snowboardový pohár vznikol v spolupráci s SLA úseku snowboardingu a organizátormi jednotlivých pretekov.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: pohar sla fis forsta kremnica

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!