Slovenský snowboardový pohár pod záštitou SLA v sezóne 18/19
Nedeľa 30. Decembra 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

Slovenský snowboardový pohár pod záštitou SLA v sezóne 18/19

Zima začala, strediská fungujú a viacero z nich má v pláne spustiť svoje snowparky. K snowparkom patria samozrejme jazdci a k jazdcom akcie. Pozrime sa na tie, ktoré prináša SLA a Úsek snowboardingu.

Sezóna 18/19 bude taktiež v znamení Slovenského snowboardovéh pohára, no v trocha inom šate. Keďže súťažechtivých snowboarderov ubúda, ani s freeskiermi to nie je práve najružovejšie, tak sa úseky akrobatického lyžovania a snowboaridngu rozhodli spojiť sily a vytvoriť spoločný pohár.

Takže ako to bude? Počas jedného dňa odjazda freeskieri a aj snowboarderi pohárové preteky. Myšlienka je double up system, čo znamená jeden snowboarder, jeden lyžiar na streidačku počas pretekov. Ušetrí sa, zrýchli, zatraktívni. To je základná myšlienka. Inak je všetko po starom, jazdí sa na snowboardoch.

No a kde a kedy budú pohárové preteky?

Začína sa 19.1.2019 v Jasnej, pokračuje sa 10.2. na Donovaloch a zatiaľ posledný ohlásený pretek v rámci pohára je Zuberská Foršta 2.3.2019 Či je to definitívny "kalendár" uvidíme. Bližšie informácie o jednotlivých pohárových pretekoch prinesieme čoskoro.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: pohar sla preteky

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!