Snowboardová Asociácia Slovenska pozýva na jesenný snowboardový camp na Hintertux
Utorok 07. Októbra 2014
Autor: lentila

0 komentárov

Snowboardová Asociácia Slovenska pozýva na jesenný snowboardový camp na Hintertux

Snowboardová Asociácia Slovenska pre vás pripravila jesenný snowboard camp na ľadovci HINTERTUX v termíne 29.10 – 1.11.2014. Ideálne miesto pre tvoj progress v každodenne upravovanom snowparku s top shapeom vhodnom nie len pre profíkov ale aj pre úplných začiatočníkov.

Po úspešnom letnom snowboardovom campe na ľadovci Hintertux sme sa rozhodli zorganizovať jesennú verziu snowboard campu kedže jeseň na Hintertuxe znamená perfektne upravený snowpark od easy obtiažnosti až po pro líniu, kde si môžeš užiť nielen super skoky masívnych rozmerov ale aj kreatívne jibb prekážky, kde budeš mať možnosť vidieť profíkov z rôznych kútov sveta, ktorí sa na sezónu v jesennom období pripravujú práve na tomto mieste.

Skontroluj na tejto linke ako sme sa mali na letnom campe:

http://www.boardlife.sk/snowboard/sprava/asociacny-snowboard-camp-na-hintertuxe-video

Na campe by nemala chýbať ani naša najúspešnejšia snowboardistka Klaudia Medlová spolu s našou juniorskou repre:  Boris Karolčík, David KordiakZuzka Medlová. Budete mať možnosť spoznať našich top SK freestyle riderov

Couching bude prebiehať v samotnom snowparku, ale aj mimo neho kedže freestyle snowboarding si vyžaduje mnohostranú prípravu. Video-coaching samozrejmosťou.

Partnerom kempu je DC STORE BRATISLAVA , ktorý sa nachádza v obchodnom centre CENTRAL. Nájdeš tu nové kolekcie z DC SNOWBOARDINGu, ktoré vznikali v spolupráci s profesionálnymi jazdcami ako napr. Travis Rice, Torstein Hogmo, Ikka Backstrom a ďalší. DC neustále prichádza s inováciami a najmodernejšími technológiami tak, aby spĺňali najvyššie požiadavky pre profesionálnych jazdcov v danom športovom odvetví.

Cena snowboard Campu je závislá od ceny lístkov na preprevné zariadenia.

kuratá narodené po 1.1.2000       270€

bažanti narodení po 1.1.1996       310€

ostatní                                       340€

V cene kempu je zahrnutá: 

Doprava 

Ubytovanie 3 noci/4 dni

Ski pass 

Coaching  (video coaching , kondičná príprava )

Foto a video session

Stravu si každý zabezpečuje sám. Ubytovanie je zabezpečené vo Ferienwohnungu vybaveného vlastnou kuchyňou, kde je možnosť variť a skladovať potraviny. Pre náročnejších je možnosť zabezpečiť raňajky a večere v miestnych reštauráciách.

V prípade vášho záujmu o camp zasielajte prosím prihlášky na facebook stránku SAS (do správ). Prihláška musí obsahovať: meno, priezvisko, dátum narodenia, adresu, telefóny kontakt + mail.

Podmienkou k účasti na campe je zloženie zálohy 100 € na účet spoluorganizátora  Marek Hliničan č.ú. – 2614187200/1100 Tatra Banka. K platbe prosím ako variabilný symbol pripojte čísla z vašeho dátumu narodenia čiže napr.: narodený 12.1.1990 bude VS 12011990. 


Podrobnejšie info k organizácii campu dostanete obratom po zaplatení zálohy.

Viac informací o stredisku najdete na stránkach www.hintertux.at

Kedže počet miest na camp je limitovaný, tak neváhaj a pridaj sa aj ty k partii ľudí, ktorí berú snowboarding vážne a poď si užiť skvelý začiatok prázdnin, kde si budeš môcť dovoliť vyskúšať triky, na ktoré si sa odhodlával celú sezónu v perfektne upravenom snowparku v nádhernom prostredí plnom skvelých riderov z celej Európy.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!