Snowboardová Asociácia Slovenska pre vás pripravila letný snowboard camp na ľadovci HINTERTUX
Pondelok 02. Júna 2014
Autor: lentila
Foto-video: SAS
0 komentárov

Snowboardová Asociácia Slovenska pre vás pripravila letný snowboard camp na ľadovci HINTERTUX

Ideálne miesto pre tvoj progress v každodenne upravovanom snowparku s top shapeom vhodnom nie len pre profíkov ale aj úplných začiatočníkov.

Na campe sa zúčastní aj naša juniorská reprezentácia zložená s Borisa Karolčíka a Davida Kordiaka, ktorí  práve pred rokom na Hintertuxe dokázali potlačiť svoje jazdenie do ďalšieho levelu keď David prvý krát čisto „zabil” trik s názvom cab double cork 900 a Boris fronside double cork 1080.

Nemala by chýbať ani naša najúspešnejšia snowboardistka Klaudia Medlová, ktorej sa od januára 2014 podarilo dosiahnuť niekoľko excelentných výsledkov na podujatiach s najvyšším štatútom svetového freestyle snowboardingu. Klaudia sa rada podelí so zážitkami z kolotoča svetových podujatí, ktoré absolvovala a rada poradí čo je pre progress v snowboardingu tak dôležité.

Couching bude prebiehať v samotnom snowparku ale aj mimo neho, kedže freestyle snowboarding si vyžaduje mnohostranú prípravu. Video-coaching je samozrejmosťou

Cena snowboard Campu je závislá od ceny lístkov na preprevné zariadenia.

kuratá narodené po  1.1.1995    250€

bažanti narodení po 1.1.1991     290€

ostatní                                    320€

V cene kempu je zahrnutá: 

- doprava 

- ubytovanie 3 noci/4 dni

- ski pass 

- coaching  (video coaching, kondičná príprava )

- foto, video session

- každý účastník dostane darček od DC store Bratislava

Stravu si každý zabezpečuje sám. Ubytovanie je zabezpečené vo Ferienwohnungu vybaveného vlastnou kuchyňou, kde je možnosť variť a skladovať potraviny. Pre náročnejších je možnosť zabezpečiť raňajky a večere v miestnych reštauráciách .

V prípade vašeho záujmu o camp zasielajte prosím prihlášky na facebook stránku SAS (do správ): www.facebook.com/sassnowboarding. Prihláška musí obsahovať: meno, priezvisko, dátum narodenia, adresu, telefónny kontakt + mail.

Podmienkou k účasti na campe je zloženie zálohy 100 € na účet spoluorganizátora. Marek Hliničan č.ú. – 2614187200/1100 Tatra Banka.  K platbe prosím ako variabilný symbol pripojte čísla z vašeho dátumu narodenia čiže napr.: narodený 12.1. 1990 bude VS 12011990. 


Podrobnejšie info k organizácii campu dostanete obratom po zaplatení zálohy.

Viac informácií o stredisku nájdete na stránkach www.hintertux.at

Kedže počet miest na campe je limitovaný, tak neváhaj a pridaj sa aj ty k partii ľudí, ktorí berú snowboarding vážne a poď si užiť skvelý začiatok prázdnin, kde si budeš môcť dovoliť vyskúšať triky, na ktoré si sa odhodlával celú sezónu v perfektne upravenom snowparku a v nádhernom prostredí plnom skvelých riderov z celej Európy.

SNOWBOARDOVÁ ASOCIÁCIA SLOVENSKA

mobil: +421 917 271 277

email: julius.hermely@gmail.com

web:   www.sas-snowboarding.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!