Snowboardová hala na Donovaloch?
Utorok 22. Novembra 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Snowboardová hala na Donovaloch?

V médiách včera (21.11.2016) zaznela zaujímavá informácia, že na Donovaloch by mala čoskoro vyrásť snowboardová hala. Teda hala, kde si aj v lete zajazdíte na snowboarde, či lyžiach.

S rozpočtom 40 miliónov eur plánujú výrazne modernizovať stredisko. S rozpočtom 40 miliónov eur plánujú výrazne modernizovať stredisko. Ústredným lákadlom má byť celoročná lyžiarska hala. „Ide o unikátny projekt zážitkového cestovného ruchu, ktorý vo svojom rozsahu a rozmanitosti aktuálne nemá v Európe obdobu. Najväčším, ale zďaleka nie jediným lákadlom projektu je lyžiarska hala, kde budete môcť celoročne lyžovať,“ vysvetľuje pre TREND Reality projektový manažér Donovalley Igor Obšajsník.

Projekt je už viac ako dva roky pripravovaný v spolupráci s holandskou spoločnosťou SnowWorld, ktorá prevádzkuje aj najväčšiu halu v Európe v holandskom Landgraafe. Projekt sa má rozprestierať na ploche 65-tisíc štvorcových metrov.

Čo z tohto projektu nakoniec vznikne, a či bude hala v dohľadnej dobe vôbec stáť uvidíme.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hala donovaly landgraaf snowworld

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!