Snowpark na Stuhlecku hľadá shapera
Sobota 07. Januára 2023
Autor: Boardlife

0 komentárov

Snowpark na Stuhlecku hľadá shapera

Neďaleké zimné rakúske stredisko Stuhleck a jeho tri snowparky hľadajú shapera. Už tradične v stredisku budete môcť nájsť tri snowarky o ktoré sa treba samozrejme príkladne starať. Pre to sa hľadá ďalší shaper do teamu.

Ak sa ti páči práca v prírode v zimnom stredisku, starostlivosť o prekážky v snowparku a samozrejme množstvo jazdenia, neváhaj a staň sa členom shaperského teamu v Snowpark Stuhleck. V parku pracovali Slováci ako Roman Röth, Vlado Vižváry, alebo Michal Csáder.

Stredisko Stuhleck sa nachádza len 150km od Bratislavy, čiže skvelá dostupnosť. Požiadavky na shapera: Vedieť jazdiť, byť motivovaný, mať rád prácu na vzduchu a v prírode. Samozrejme byť zodpovedný a mať angličtinu na komunikačnej úrovni. Ak vieš aj po nemecky, je to výhoda. Tak neváhaj kontaktuj Roba na maili rob@snowparkstuhleck.com

Od Roba sa taktiež dozvieš podrobnosti ohľadne práce a platu.

Foto: https://www.facebook.com/StuhleckParks

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: stuhleck shaper

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!