Nedeľa 03. Marca 2013
Autor: Boardlife

0 komentárov

Snowpark Stuhleck – Jibové kráľovstvo len 150 km od Bratislavy

Rakúske zimné stredisko Stuhleck pozná väčšina Bratislavčanov a jazdcov zo západu Slovenska. Každý rok tam vyrastá kvalitný jibový snowpark s veľkým množstvom prekážok. Pozrime sa na to, čo vyrástlo na Stuhlecku tento rok. Fotky sú od miestneho shapera, Slováka Miša Csádera.

Posledné roky na Stuhlecku, ktorý nájdete len 150 km od Bratislavy, sa objavujú dva snowparky. Hlavný, pre skúsenejších riderov sa nachádza pri kotve Sonnenlift. Veľkou výhodou je samostatná snowparková kotva. V snowparku nájdete dva skoky a vyše dvadsať jibových prekýžok rôznych typov. Double kink, rovné zábradlia, bedne, rúry, polejam, street zábradlia, lkový jakel a veľa ďalších. Sledujte fotky.

Menší snowparčík určený pre začiatočníkov nájdete na výstupnej stanici štvorsedačky Kaltenbach. Je tam niekoľko mini skočíkov a širokých bedničiek, určených tým najmenším a začínajúcim riderom. Snowpark na Stuhlecku je tak veľmi dobrou voľbou v prípade, že si chcete riadne zajibovať. Vo veľkom snowparku funguje aj večerné jazdenie. Shapovaný je pravidelne a ešte k tomu si aj pokecáte s Mišom. Určite si choďte pojazdiť.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!