Snowparky na Slovensku v sezóne 16/17 k 27.12.
Utorok 27. Decembra 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Snowparky na Slovensku v sezóne 16/17 k 27.12.

Nová sezóna sa rozbehla a s ňou aj prevádzka vo viacerých zimných strediskách. Nás však zaujímajú hlavne snowparky. Ako to s nimi na Slovensku vyzerá? kde si môžete pojibovať a kde zaskákať?

Jasná - Nízke Tatry a DC Snowpark

Momentálne je k dispozícii kicker s table 8 metrov, kanónový polejam, 2x street rail, bedňa a dlhý barrel. Snowpark nájdete v spodnej časti zjazdovky Vrbická (Otupné). Je každý deň shapovaný a počas sezóny pribudne množstvo ďalších prekážok, fun zone a aj hlavne jibový park vo vrchnej časti zjazdovky.

Donovaly - Riders Park

Informácie máme o skoku s veľkosťou table cca 10 metrov. Pravdepodobne by sa v parku mali nachádzať aj nejaké jibové prekážky ako tyčky a bedne. Park sa bude rozširovať ak tomu snehové podmienky dovolia. Snowpark nájdete vedľa zjazdovky Lomená Poma.

Snowland - Boardland

Tieto dni si môžete pojibovať na dvoch prekážkach a to tyčke a rúre. Ďalšie prekážky pribudnú ak pribudne snehu. Snowpark nájdete v spodnej časti.

Stará Ľubovňa - XPark

Snowpark priamo v meste Stará Ľubovňa v ktorom nájdete skokové, jibové prekážky a skok do airbagu. Snowpark je osvetlený. Momentálne však nemáme informácie v akom stave sú prekážky.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!