Piatok 28. Decembra 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

Sony Xperia Snowboard Fest 2013 prichádza na Štrbské Pleso 16.februára 2013

V roku 2013 sa znova môžeme tešiť na najväčšiu a najlepšiu snowboardovú akciu na Slovensku. Sony Xperia Snowboard Fest 2013 prichádza 16.februára 2013 do Vysokých Tatier.

13 rokov skúseností a rastu Snowboardfestu bude pretavených 16.2.2013 na zjazdovke Interski v stredisku Štrbské Pleso v skvelú snowboardovú akciu a samozrejme aj show a party. Posledné tri roky Snowboardfest zavítal na rôzne miesta, tentoraz Štrbské Pleso vytvorí ideálne podmienky, ktoré si najprestížnejšia slovenská snowboardová akcia určite zaslúži. My sme samozrejme na túto zmenu veľmi zvedaví.

Sony Xperia Snowboard Fest 2013 je súčasťou World Snowboard Tour 2013 a hodnota štyroch hviezdičiek WST je zárukou kvality a svetového snowboardingu na Slovensku. Nebudú chýbať skvelí rideri z viacerých krajín sveta, obrovský Big Air, 10.000 USD Prize Money, body do rebríčka WST, skvelá show a party.

Organizátori trinásteho ročníka Snowboardfestu sa tešia na nové miesto, na každého kto príde akciu podporiť a už teraz sľubujú, že SXSF 2013 bude o ďalších novinkách a progrese Snowboardfestu. Všetky podstatné novinky a informácie vám budeme servírovať na oficiálnej stránke www.snowboardfest.sk a samozrejme aj u nás na www.boardlife.sk – mediálneho partnera SXSF 2013.

Viac podrobnejších a zaujímavých informácií o Sony Xperia Snowboard Feste 2013 už čoskoro!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!