Spoločnosť Red Bullo kúpila značku Red Bull a na trh prináša nové produkty
Utorok 01. Apríla 2014
Autor: Boardlife

0 komentárov

Spoločnosť Red Bullo kúpila značku Red Bull a na trh prináša nové produkty

Pred pár dňami, pod rúškou noci kúpila japonská spoločnosť Red Bullo známeho výrobcu energetických nápojov Red Bull. Táto kúpa sa odohrala vo veľkej tajnosti a bez vedomia akcionárov. Nová spoločnosť Red Bullo teraz prináša oficiálne informácie o ich novej produktovej línii.

Čo môžeme očakávať od novej produktovej rady? Spoločnosť Red Bullo sa na svojej webovej stránke www.redbullosupertuti.jp vyjadrila, že do roku 2015 chce skončiť s produkciou energetických nápojov a venovať sa výrobe energetických kúpeľných solí. Soľ ťažená neďaleko mesta Fukušima má blahodarné účinky na telá športovcov. Podľa posledných testov dokazujú plavci zvýšenie výkonu o 6,8% aj vďaka medziprstným blanám, ktoré sa im vytvorili po aplikácii šiestich kúpeľov s energetickou soľou Red Bullo. Taktiež výskum na skateboardistoch dokázal, že ich telá po trojhodinovom jazdení a následnom soľnom kúpeli nevykazujú podpazušný zápach a taktiež klesol zápach z prepotených topánok o 75,6%.

Spoločnosť Red Bullo hovorí o svojich energetických kúpeľných soliach toto: „Sú vyrobené čisto na prírodnej báze, bez použitia umelých farbív, konzervačných látok, alebo živočíšnych tukov, čiže sú vhodné aj pre celiatikov a hipsterov. Energetická kúpeľná soľ  Red Bullo blahodárne vplýva na zvýšenie energetického potenciálu športovca, jeho výkon a všetko ostatné. Soľ sa bude vyrábať v dvoch verziách strong a light.“ 

My sa už teraz tešíme, kedy sa nový produkt od spoločnosti Red Bullo dostane aj na slovenský trh. Keby ste si mysleli, že je to prvo aprílový žart, tak tomu vôbec nie je tak. Keďže oficiálna správa vyšla v Japonsku už 30. februára a dokazujú to aj priložené produktové fotografie.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!