Spomienky na 9. ročník v krátkom dokumente
Streda 14. Decembra 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Spomienky na 9. ročník v krátkom dokumente

Jubilejný 10. ročník obľúbenej snowboard a freeskiingovej show na kremnickom námestí sa opäť blíži. Okrem intenzívnych príprav však spomíname aj na úspešný minulý ročník. V krátkom dokumente si môžete zaspomínať na Stefe Big Air v meste Kremnica 2016 aj vy!

Už 10. a 11. februára 2017 znova prinesieme adrenalínovú show priamo na Štefánikovo námestie v Kremnici. Snowboardová časť bude opäť zaradená do slovenského pohára a po prvýkrát nebudú ukrátení ani freeskieri. Stefe Big Air v meste 2017 bude zároveň aj prvým kolom pohára vo freestyle lyžovaní 2017.

Stefe Big Air v meste je súťaž a netradičná šou, ktorá sa odohráva v historickom centre mesta Kremnica. Snowboardisti a freestyle lyžiari súťažia v skoku na mostíku. Big Air v meste však nie je len o súperení. Je to aj o strete energií jazdcov a divákov, úžasnej atmosfére mesta a v neposlednom rade o ľuďoch, ktorí akciu pomáhajú každoročne realizovať.

Jedinečnosť BAVM spočíva v tom, že ide o prvé a spočiatku aj jediné podujatie svojho druhu nielen na Slovensku, ale aj v Strednej Európe. Organizátori totiž od roku 2006 prinášajú to najlepšie z freeskiingu a snowboardingu z lyžiarskych centier priamo do historického centra mesta.

www.bavm.sk

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: big air v meste kremnica

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!