Stubai  Premiere 2017, deň druhý
Pondelok 23. Októbra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Stubai Premiere 2017, deň druhý

Znova slnko, perfektne vyshapovaný snowpark s množstvom kreatívnych jibov, medium a PRO skoková línia. Neskutočná pohoda počas druhého dňa, teda prvého oficiálneho, na Stuba Premiere 2017 v stredisku Stubai a miestom Stubai Zoo snowparku.

Čo všetko sme počas soboty zažili? Boli sme sa pozrieť na dievčenskej súťaži Nikita For Girls Who Ride. Baby si príjemne zajibovali a vidieť bolo pár slušných trikov, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani chalani. Následne sme si pozreli ako sa skáče na troch veľkých skokoch, keď každý mal viac ako 17 m table. Skákalo sa celý deň, keďže podmienky boli ideálne.

Následne sme sa presunuli do testovacej zóny, kde ste si mohli vybrať materiál od rôznych svetových značiek. Naozaj najlepšia možnosť ako si otestovať nie len dosky, ale aj snowboardové topánky, viazania a kopec ďalšieho materiálu. Na zjazdovke pred testovacím centrom prebehla veľmi príjemná a zaujímavá súťaž Horsefeathers Elbows and Edges v ktorej išlo o fanatický carving. Tú sme si náramne užili.

Počas dňa sme stretli viacero svetoznámych riderov ako Travis Rice, ktorý tu mal kopec fanúšikov a mať fotku s ním, bol a je sen nejedného ridera. Okrem tejto hviezdy svetového snowboardingu sme stretli Sebbe de Bucka, Gigi Rüfa, Eiki Helgasona, Mans Hedberga, Antti Jussilu, ale aj našich Klaudiu Medlovú, Mateja Dolníka, Borisa Karolčíka, Dušana Bízika, Maťa Blaška spolu so susedmi ako Dušan Kříž a Petr Horák. Skvelý deň sa končil na parkáči, kde bola Go-Shred zóna s hudbou, grilom a nápojmi.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: travis rice stubai zoo opening

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!