Stubai Premiere 2017 začal skvelým rozjazdením
Piatok 20. Októbra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Stubai Premiere 2017 začal skvelým rozjazdením

Po dvoch openingov rakúskych ľadovcových snowparkov sa veľmi o rozjazďovaní nedá hovoriť, ale týždenná pauza v hlavnom meste nám dala zabrať. Takže príchod na Stubai, vývoz novou lanovkou s koženkovými kreslami a wifinou a hor sa jazdiť.

Už na prvý pohľad vyzeral snowpark luxusne. Hlavne jeho medium a PRO línia, ktorá sa v piatok dorábala vyzerali OBROVSKY. Naozaj v PRO línii sú skoky s table cca 20 metrov. Sme zvedaví, ako si chalani zalietajú zajtra. No a čo dnes? Príjemné rozjazdenie na menších prekážkach a hlavne jedna lahôdka. Stretli sme svetovú legendu, top ridera menom Travis Rice. Prehodili pár viet, odfotili sa a hlavne si s ním zajazdili. Jazdí famózne, radosť pozerať. Neskutočná energia a radosť v našich očiach.

Zajtra nás čaká prvý oficiálny deň na Stubai Premiere 2017. Testovačka materiálu, viacero sprievodných akcií, rôzne súťaže a hlavne jazdenie.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: travis rice stubai zoo opening

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!