Stubai Premiere 2018 - ako to videli organizátori
Utorok 23. Októbra 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

Stubai Premiere 2018 - ako to videli organizátori

Počasie nehralo organizátorom Stubai Premiere 2018 do karát. Dlhotrvajúce suchá, vysoké teploty a žiadny sneh nedovoľoval vybudovať Stubai Zoo snowpark v takej paráde, ako ho poznáme. Organizátorom spolu so shapermi sa však podaril dôstojný menší park a skvelá otváračka zimnej sezóny.

Poďme sa pozrieť ako to videli organizátori. Prvý deň bol rozjazďovací, nekonali sa žiadne spoločenské akcie, len sme jazdili a užívali si slnka, ktorého bolo počas openingu dostatok. Snowpark bol samozrejme pripravený a tak sme sa v ňom povozili. Boli sme sa pozrieť aj na pôvodné miesto, kde stáva PRO snowpark, bohužiaľ tentoraz tam boli len prázdne ľadové platformy a báger, ktorý čosi vŕtal do ľadovca. Nevadí, zima sa snáď umúdri a čoskoro budeme môcť sledovať edity zo Stubai Zoo snowparku, tak ako ich poznáme.

Druhý deň sa v plnom tempe testoval materiál od viac ako 40 renomovaných snowboardových a freeski značiek, dokonca bolo vidieť aj netradičné sánkarske vynálezy, ktoré ste si mohli samozrejme odskúšať. My sme radšej ostali pri klasických doskách.

V mini snowparku zloženom zo jibových prekážok sa pohybovalo viacero profíkov, ktorých natáčali a fotili fotografi z viacerých európskych magazínov. Prebehlo Salamon fotenie/točenie, Októberfest pitie piva a jazdenie tyčke. Jednou zo zaujímavostí bolo charitatívne maľovanie obrazu Travis Rice, Austen Sweetin a ďalšími. Ak by ste mali záujem obraz zakúpiť a podporiť tak dobrú vec, nech sa páči. Prebieha aukcia obrazu na ebay.

Večer nesmeli chýbať parties, djs a samozrejme videopremiéra. Dorfpub je menší, no natlačilo sa do neho niekoľko stoviek zábavychtivých mladých riderov a rideriek. V nedeľu sa odjazdil Jib the Lib a bola to teda paráda. Zúčastnil sa ho aj slovenský rider Martin Košút, ktorý openingy pravidelne navštevuje a užíva si miestnu atmosféru. Full report čoskoro, teraz si pozrite fotky od organizátorov.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: premiere stubai opening

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!