Stubai Premiere 2018 deň druhý
Nedeľa 21. Októbra 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

Stubai Premiere 2018 deň druhý

Sobotné skvelé jazdenie, slnko, testovanie a pohoda pokračovali aj v nedeľu. Na oblohe sa však objavilo niekoľko mrakov a rozfúkal sa vietor. Ani tieto maličkosti nám nezabránili užiť si 10 ročník openingu na rakúskom ľadovci Stubai.

V nedeľu bol na programe Jib the Lib, jibová súťaž pred testovacím centrom a ďalšie sprievodné súťaže. Objavilo sa niekoľko známych jazdcom ako olympijská účastníčka z Japonska Yuka Fujimori, alebo Mans Hedberg. Zábavu zaručoval zlomený Henry Jackson.

Samozrejme sme nevynechali ani testovanie nového vybavenia na nadchádzajúcu sezónu. Vyberať bolo naozaj z čoho, však na Stubai Premiere prišlo viac ako 40 značiek zo snowboardového priemyslu.

Ešte sa vráťme k sobotnému večeru, kedy sme si vyrazili do mesta na zopár piviek a snowboardové video. Následná večerná žúrka s množstvom jazdcov a samozrejme aj jazdkýň.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: premiere stubai opening

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!