Stubai Premiere 2018 deň prvý
Sobota 20. Októbra 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

Stubai Premiere 2018 deň prvý

Ani tak nie prvý, ako prvý oficiálny so všetkým čo má byť na otváračke. My sme otvárali už v piatok a nemyslím len pivá a povestný obstler, ale hlavne ďalšie snowparkové stredisko. Rakúske ľadovcové stredisko Stubai nás privítalo slnkom a ...... bez snehu, bez hlavného parku s mega skokmi ako sme zvyknutí. Vyše mesiaca vysoké teploty bez zrážok, slnko, sucho..... Október ako si ho nepamätáme.

Vráťme sa však do reality. Park presunutý, organizátori urobili všetko pre to, aby sa ako tak dôstojne dal opening odjazdiť. Kvalita zjazdoviek škoda slov, aspoň jibový park bol príjemne jazditeľný, aj keď dopady do ladu nie sú výhra.... Jazdilo sa celý deň, bolo vidieť viacero zaujímavých a štýlových trikov.

Počas dňa prebiehali októberfestové súťaže v pití piva, testovalo sa viac ako 40 značiek, apovala všeobecná pohoda. Objavil sa aj Travis Rice a tak sme sa s nám odfotili, nech má chalan radosť. Večer nás čaká party, nebudeme dlho, lebo zajtra zase ľadové kráľovstvo plné slnka. Vidíme sa!

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: premiere stubai opening

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!