Stubai Premiere bude, aj keď v menšom  ako sme zvyknutí
Streda 17. Októbra 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

Stubai Premiere bude, aj keď v menšom ako sme zvyknutí

Ďalší opening ľadovcového snowparku sa koná od 19. do 21. na Stubai. Otvára sa tam legendárny a po ostatné roky veľmi kvalitný DC Stubai Zoo snowpark. Príroda však tento rok pekne potrápila shaperov a organizátorov. Bez zrážkové posledné týždne, vysoké teploty a slnečné dni zapríčinili nedostatok snehu na výstavbu veľkých prekážok, ako sme zvyknutí. To však organizátorov Stubai Premiere 2018 neodradilo a opening sa konať bude.

Hlavnou zmenou na Stubai Premiere je presunutie DC Stubai Zoo snowarku z jeho klasického umiestnenia na Gaisskarferner na nové Eisjochferner. Očakávať môžeme kópiu klasického plnohodnotného snowparku do menšej, no rovnako kvalitnej kópie. Nebucú chýbať rôznorodé súťaže ako Lib Tech „Jib the Lip“, Salomon „Behind the Lens“, „Hang and ride with the pros“ od Quiksilver a Roxy, Moreboards „Oktoberfest“, GoPro „Video Competition“ a Moreboards „After Shred Hangout“. Zábava garantovaná.

Špecialitou bude Moreboards Oktoberfest, ktorý sa koná v sobotu o 12:00 v snowparku. Nebudú chýbať beer games ako beer-for-trick-session a ďalšie. Pre návštevníkov v klasických krojoch Dirndl, alebo Lederhosen bude pivo zadarmo. Neďaleko snowparku si môžete v testovacom centre skúsiť kopec noviniek od vyše 40tich producentov z celého sveta. Po jazdení nebude chýbať chill out aréna, BBQ, hudba, párky, klobása. Môžeme očakávať špeciálnych hostí ako Travis Rice, Amie Fuller, Louif Paradis a mnohých ďalších.

Zábava bude pokračovať aj v údolí a dedine Neustift, kde prebehne niekoľko videopremiér a svoje zručnosti ukáže viacero DJs. Miesta činu budú Neustift a the Air-Parc v Telfes. Medzi oboma lokalitami bude premávať každých 12 minút autobus. Takže sa máme na čo tešiť, či už na svahu, alebo pod ním. Vidíme sa na ďalšej skvelej otváračke.

Program:

Piatok 19.10.

21:00 Warm-up party v Dorfpub Neustift (Dorf 15, 6167 Neustift) s BAMBOOZE Soundsystem

Sobota 20.10.

12:00 - 14:00 Moreboards Oktoberfest & BBQ (Eisgrat/Brandsaloon)

-      Free beer a free BBQ
-      Beer games a beer-for-trick-session

16:00 - 21:00 Moreboards After Shred Hangout (Moreboards Store Neustift parking spot; Stubaital Straße 88, 6167 Neustift)

-      Free Beer a free BBQ
-      Okolo 17:00: stretnutie s profíkmi od Quiksilver a Roxy 

21:00 Party v Dorfpub Neustift (Dorf 15, 6167 Neustift)

- Video premiere oWerni Stocks „Season Opening Part“
- Movie premiere of Salomon Snowboards „Focus“
- DJ Busy Fingaz

21:00 Party v Air-Parc Telfes (Landesstraße 111, 6165 Telfes):

-      Mad Simon & Big Belly Boi, DJ Shure, DJ Smart
-      Free shuttle bus z Neustift do Telfes

Nedeľa 21.10.

13:00: Lib Tech „Jib the Lip"

14:00 GoPro Video Competition

Viac aj na: www.stubaier-gletscher.com

 

 

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: stubai snowstar kemp

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!