Stubai Prime Park Sessions 2017 aj s Klaudiou Medlovou
Piatok 27. Októbra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Stubai Prime Park Sessions 2017 aj s Klaudiou Medlovou

Otváračka ľadovcového snowparku v stredisku Stubai je za nami. Bolo super a to čo sme tam videli, bolo nádherné. Samozrejme myslíme na PRO kicker line. Až sa nám nechcelo veriť, že sa jedná o skoky pre snb riderov a riderky. Niektoré vyzerali ako pre lyžiarskych akrobatov.

Stubai Zoo snowpark na rakúskom ľadovci Stubai sa pripravuje na olympijskú sezónu tak, že jazdcom ponúka ideálne podmienky na tréning. Od 22. októbra do 25. novembra 2017 si v ňom zajazdia svetové hviezdy mužského a ženského snowboardingu, medzi ktorými nechýba ani Slovenka Klaudia Medlová.

Viac ako 80 riderov a rideriek si odskúša nie len najväčšie skoky, ale aj celý Stubai Zoo Snowpark. Nebudú chýbať mená ako Anna Gasser (AUT), Marcus Kleveland (NOR), Silje Norendal (NOR), Ståle Sandbech (NOR), Sven Thorgren (SWE), Billy Morgan (GBR) a mnoho ďalších.

Skoky by mali mať table od 14 do cca 23 metrov, a to je už riadna "big mamma". Sledujte fotky.

Info o Prime Park Sessions 2017 na Stubai nájdete aj na linke www.primeparksessions.com/stubai-2017

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: travis rice stubai zoo opening

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!