Štvrtok 17. Novembra 2011
Autor: Lulla

0 komentárov

Svetové majstrovsvá v Dubaji aj s Vráblovou, Janečkovou, Langom a Sčamborom

Už o pár dní sa v Dubaji uskutoční svetové majstrovstvá WWA Wake Park 2011. Konečnou stanicou WWA Wake Park World Series na sezónu 2011 sa stane prvý cable contest na strednom východe. Hosťujúcou destináciou sa stane hlavné mesto Dubaja, Abu Dhabi.

Celé to prebehne od 7.-10. Decembra v medzinárodnom športovom areály Al Forsan, ktoré navštívia aj naši slovenskí wakeboardisti a wakeskateri. V našej posádke, ktorá nás bude reprezentovať v ďalekých emirátoch sa nachádza slovenská majsterka vo wakeskate Zuzka Vráblová, top jazdkyňa z BA Katka Janečková a k nim sa pripoja dvaja Kešičania Julo „Ďusi“ Lang a Maťo Ščambora ako naši najlepší majstri wakeskateingu.

Táto svetová súťaž je otvorená pre všetky vekové kategórie, ktoré budú bojovať o celkové prize money vo výške 50,000 amerických dolárov. Z toho sa 30.000 rozdelí v tomto hlavnom conteste do štyroch kategórií, medzi top 8 mužov, top 8 prekážok pre jazdcov, najlepší štyria wakeskejteri a na záver top 4 baby. Zvyšných 20.000 poputuje celkovému víťazovi World Series.

Okrem našich jazdcov sa tam ukáže aj svetová špička ako napr. Amber Wing, Dean Smith, a Tom Fooshee a ďalší. Samozrejme, že našim chalanom a babám držíme palce a dúfame, že sa nás budú dobre reprezentovať. O celkových výsledkoch vás budeme informovať, tak zostaňte naladení.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!