Tenisky Nike inšpirované skaterom Stefanom Janoski
Utorok 07. Júna 2016
Autor: PR
Foto-video: snowboard-onlilne.sk
0 komentárov

Tenisky Nike inšpirované skaterom Stefanom Janoski

K najpopulárnejším teniskám medzi milovníkmi skejtovania a streetových športov patria Nike SB, predovšetkým z kolekcie Stefan Janoski, ktorá vznikla na základe spolupráce s legendárnym kalifornským skateboardistom. 

Po prvýkrát sa tento model objavil na trhu v roku 2009 a ihneď si vďaka inovačnému dizajnu a mimoriadnemu komfortu a výdrži získal srdce zákazníkov. 

Aj tento rok tenisky inšpirované spomínaným profi skaterom, umelcom a hudobníkom patria k tým najvydarenejším, čo značka Nike vyprodukovala. Jednoduchý a nadčasový dizajn modelov Nike SB Zoom Stefan Janoski a Nike SB Lunar Stefan Janoski oslovia aj tých, ktorí hľadajú pohodlné streetové topánky do mesta a do práce. Na prvý pohľad športovo vyzerajúce Nike SB Stefan Janoski Max vďaka Air Max vzduchovej bubline pod pätou zaujmú okrem milovníkov streetových športov aj rekreačných bežcov.  

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!