Tlačová správa Airbag Hero 2
Streda 12. Októbra 2016
Autor: TS

0 komentárov

Tlačová správa Airbag Hero 2

Košice zažili poriadnu zimnú nádielku, ktorá doslova vyrazila dych tisíckam Košičanov sledujúcich podujatia Európskeho týždňa športu. Snežiť síce nesnežilo, ale o príjemné ochladenie inak tropickej soboty sa postarali snowboardisti a freestyle skiieri súťažiaci o titul Airbag Hero.

Približne tucet jazdcov rozbiehajúcich sa z obrovskej rozjazdovej rampy si mohlo doslova uletieť, keďže sa jazdilo do veľkého airbagu. Ten v lyžiarskej kategórii najviac sadol mladému košickému borcovi Michalovi Oravcovi (10), ktorý si ako najmladší účastník okrem titulu Airbag Hero ukradol aj srdcia divákov (double backflipy, bs rodeo 7, superman frontflip a backflip tailgrab).

Spolu s Michalom sa na rozjazdovej rampe objavil aj jeho otec, legendárny Martin Oravec (44), ktorý v konkurencii podstatne mladších snowboardistov zažiaril vecami ako bs rodeo 5 melon grab, superman front flip a spolu s Matúšom Machalom (16) zo Šarišských Michaľan (double frontflip, indy bs misty, superman frontflip a underflip) bol špeciálne ocenený. Titul Airbag Hero v snowboardingu a prizemoney si však domov zobral Tomáš Kotian (17) z Jalovca (double backflip, double frontflip, frontside rodeo 720 mute a superman frontflip).

Seriál Airbag Hero si svoju snowboardovú a lyžiarsku premiéru dal na výbornú a my veríme, že sa čoskoro dočkáme ďalšieho pokračovania. Foto: Zuzka Petrušková

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!