Pondelok 05. Decembra 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Tony Hawk s kamarátmi a ich jazdenie na show v Indii

Quiksilver jazdec Tony Hawk, jeden z najlepších jazdcov sveta, predviedol v indickom Mumbai skvelú skate show. Pred vyše 5.000 divákmi na Dhirubhai Ambani International School Grounds. Tony nebol sám, ukázali sa aj jeho kamoši a to Kevin Staab, Andy MacDonald, Sam Bosworth & Mitchie Brusco.

Tony a priatelia ukázali tie najlepšie triky za hudby Scotta Nixona. Osemnásobný svetový skate šampión a 21. násobný X Games medajlista Andy MacDonald ukázal 360 backside boneless a fx rodeo. Okrem toho diváci mohli vidieť perfektnú 720 a Mc Twist, pokus o legendárnu 900.

Tony Hawk: „Bol som prekvapený tisíckami mladých divákov, ktorí sledovali našu show, snáď sme niektorým zmenili život. Verím, že aj v Indii bude skateboarding rásť. Keď vidím energiu detí, viem si ich predstaviť o niekoľko rokov, ako najlepších jazdcov sveta. Chcel som ustáť 900, ale nepodarilo sa. Aj to je dôvod na návrat do Indie.“

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!