Ulov to najlepšie z povianočných výpredajov!
Utorok 27. Decembra 2016
Autor: PR
Foto-video: Footshop
0 komentárov

Ulov to najlepšie z povianočných výpredajov!

Vianočné výpredaje sú pekne zhrnuté vo filme 300: Bitka pri Termopylách. Tento film by sa dokonca dal označiť ako dokumentárny, pretože navodzuje presne takú atmosféru, aká panuje v obchodných centrách sotva pár dní po tom, čo si zoberieš spod stromčeka svoje zaslúžené darčeky. Aby bolo možné sa tomu vražednému humbuku vyhnúť, prinášame päť tipov, na čo sa pozrieť z pohodlia domova!

Vans Classic Slip-On Black

V kožených teniskách v štýle Slip-On od Vans budeš mať na skejte aerodynamiku oholenej cyklistky, takže odporúčame poriadne rukavice, pretože brzdiť rozhodne nebude také jednoduché, ako obuť tento luxusne vypadajúci kúsok!

Happy Socks

Ponožky sú pre poriadnu jazdu nenahraditeľné. Keď naviac pri ostrom brzdení prederieš celú podrážku, príde vhod slušná vrstva bavlny, aby sa na strúhanie nohy dostalo čo možno najneskôr.

Nike Stefan Janoski Hyperfeel

Stefan Janoski by teda nebol moc rád, že sa ním navrhnutý model dostal do zľavy, ty z toho ale môžeš slušne vyťažiť a za ušetrené peniaze si kúpiť ďalšie náplasti, pretože nikto učený predsa z neba nespadol! 

RIPNDIP Lord Nermal Pillow

Aby si si po náročnom downhille mohol v kľude schrúpnuť, potrebuješ poriadny vankúš. Pokiaľ ti nevadí, že ťa tvoj vlastný vankúš bude zdraviť prostredníkom, je voľba jasná!  

Vans Tesella Marble Black

Ak nechceš opúšťať svoju obľúbenú značku ani po zoskočení zo skejtu, je tu pre teba model Tesella, ktorý ti poskytne tak mäkký došľap, ako by si skejtoval v mede.

Zviesť výpredajovú bitku rozhodne nie je jednoduché, ale sú ľudia, ktorí toto obdobie dokážu prežiť v zdraví, chorobným šporivcom sa dokonca zlepšuje krvný tlak. Ale aby nebolo kvôli tým zľavám nutné opúšťať domov s koláčikmi, mrkni na Footshop, kde si určite nájdeš to svoje!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!