Úspešné jazdenie našich mladých freestylerov v Poľsku
Pondelok 01. Marca 2021
Autor: Boardlife

0 komentárov

Úspešné jazdenie našich mladých freestylerov v Poľsku

Posledné dva víkendy 7. a 8. týždňa roku 2021 sa naša omladina vybrala na preteky k susedným Poliakom. U nás vleky stoja a súťažná sezóna nebude ani online a tak ostáva len zahraničie.

Prvé preteky sa odjazdili 19.2.2021 v Krynici. Vo FIS kategórii chalanov a Big Airu sme mali zastúpenie v podobe Martina Jozsu, ktorý si vyjazdil šieste miesto. V rovnaký deň a disciplíne skončila Evka Hanicová na druhom mieste. V rámci poľských pretekov to v ten istý deň dopadlo nasledovne: Martin Jozsa skončil tretíEvka Hanicová si vyjazdila prvenstvo.

Nasledujúci deň boli pripravené FIS a národné preteky v disciplíne slopestyle. Martin Jozsa skončil vo FIS pretekoch na treťom mieste, a v národných pretekoch na skvelom druhom mieste. V ten deň sa konali aj ďalšie slopestyle FIS a národné preteky. Tiež si hovoríme, že ako to všetko mohli stihnúť. Každopádne Martin skončil v ďalších FIS pretekoch na skvelom druhom mieste a v národných pretekoch na druhom  mieste.

Evka Hanicová brala nasledujúce pódiá: Slopestyle FIS preteky = 2x prvé miesto, národné preteky = 2x prvé miesto. Okrem Evky štartovala v detskej dievčenskej kategórii (2009 – 2011) Ella Gorcsosova, ktorá taktiež skončila v oboch dňoch na 2x prvom mieste. Gratulujeme.

Presúvame sa o víkend ďalej a ďalšie preteky v Poľsku, tentoraz v stredisku Czarny Gron. V pretekoch národného poľského pohára skončila v disciplíne Big Air Evka Hanicová na krásnom druhom mieste, no a v disciplíne slopestyle si Evka vyjazdila prvenstvo.

V detských pretekoch sa darilo aj Elle Gorcsosovej, ktorá si vyjazdila v Big Air aj slopestyle druhé miesta. V pretekoch štartovala aj Evka Hanicová a tá si vyjadzila v Big Air aj v slopestyle prvé miesta.

Všetkým samozrejme gratulujeme.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: evka jozsa ella

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!