V Jasnej sa otvára exkluzívny Hotel Pošta****, očarí vôňou jabĺk a santalového dreva
Piatok 23. Júna 2017
Autor: TMR

0 komentárov

V Jasnej sa otvára exkluzívny Hotel Pošta****, očarí vôňou jabĺk a santalového dreva

Bývalý poštový úrad v centre Jasnej by dnes už málokto spoznal. Jeho pôvodná administratívna budova prešla výraznou prestavbou a ako luxusný boutique hotel otvára 23. júna dvere každému, kto túži nájsť harmóniu a pokoj od rušného veľkomesta a v prekrásnom objatí hôr, v najmodernejšom horskom stredisku si potrpí na nadštandardné služby.

Návšteva Hotela Pošta v srdci horského strediska Jasná zanechá v hosťoch senzorický zážitok. „Pohľadová výnimočnosť v exteriérovej časti v siluete hotela opisuje štíty okolitých kopcov. V interiéri hotelovej reštaurácie ANGUS sa vyníma obklad unikátneho krbu, ktorý je pokrytý zrecyklovanou meďou z pôvodnej strešnej krytiny. Hotel má sofistikovanú stopu nielen v prepracovanom detaile samotného loga, ale zanechá pocit aj na čuchovom vneme návštevníkov. Docieli sme to samotnou vôňou hotela, v ktorej sa prepojilo jablko so santalovým drevom. Klienti si môžu oživiť spomienky na pobyt v hoteli a odniesť si so sebou domov typickú vôňu našej ´Pošty´ vo forme štýlových eko sviečok a vonných rozprašovačov,“ uviedol Tomáš Šlosár, riaditeľ Hotela Pošta .

Hotel Pošta**** dizajnová avantgarda v Centrum Jasná je nielen navonok, ale aj vo vnútri odlišná v prístupe a v samotných poskytovaných službách. V jeho štýlovo zariadených 24 izbách a 7 priestranných apartmánoch sa prelínajú výrazné masívne tvary dreva, obrúsených kameňov s tvrdosťou nepoddajného kovu. Nevšedný interiér s rôznorodosťou použitých materiálov je pastvou pre tých, ktorým je blízka originalita a „inakosť“. Už v piatok 23. júna objavia návštevníci Hotela Pošta**** prvotriedne hotelové služby s personálom, ktorý pozná každé želanie náročného hosťa. Oázu maximálneho pokoja poskytujú izby De luxe so štýlovým horským pohodlím a dôkladne vybranými interiérovými materiálmi a izby De luxe Saffron s precízne volenými matracmi, ktoré zaručujúcimi dokonalý spánok. V priestranných mezonetových apartmánoch si môžu ubytovaní hostia nerušene posedieť v obývacej miestnosti so selekciou kníh alebo využiť dvojspálňové apartmány s vlastnou kuchynkou a trendovou kúpeľňou, či nekonvenčnou vaňou. „Vo všetkých izbách je hosťom k dispozícii aj limitovaná edícia našej exkluzívnej zdravej kozmetiky Tatry wellness elixír, inšpirovanej tatranskou prírodou, pillow menu, wellness & spa rituálmi a zdravým životným štýlom,“ priblížil T. Šlosár.

Hostí bude v útulnom boutique wellness centre rozmaznávať fínska a parná sauna, relaxačná zóna a ponuka wellness ošetrení a procedúr, či čerstvé ovocie s vodou počas saunovania. Chuťové poháriky pošteklí kulinárska reštaurácia ANGUS inšpirovaná americkou kuchyňou s nezávislým hotelovým barom a priestrannou slnečnou terasou. „V reštaurácii ANGUS sa riadime heslom – Život je prikrátky na bežné jedlo. A preto môžeme už teraz garantovať, že to, čo vám na tanier pripraví šéfkuchár Adam Czirák, nebude to, na čo ste zvyknutí. V ponuke sú zastúpené steaky s rozšíreným výberom mäsa, ale aj možnosť výberu dobrého domáceho rustikálneho hamburgera. Využívame čerstvé suroviny s príchuťou Liptova a varíme hlavne z lokálnych potravín, na výbere dodávateľov sme si dali záležať a všetko, čo môžeme si pripravujeme sami v našej kuchyni. K výnimočnému jedlu patrí bohatý nápojový lístok. Najmä pánov určite poteší viac ako 40 druhov whisky z celého sveta, kvalitné štiavnické pivo a skvelá talianska káva, či ponuka vybraných slovenských vín z našej vínnej karty,“ doplnil riaditeľ Hotela Pošta**** 

Hotel poskytuje concierge služby, 24 hodinovú recepciu, parkovanie priamo pri hoteli, baby a dogsitting, dennú tlač, čistenie topánok, room service, požičovňu športových potrieb a spoločenských hier, športový obchod atď. a k dispozícii je aj 1 bezbariérová izba.

Termín „Poste restante“ – využíva Hotel Pošta**** ako možný druh poštovej adresy a cieľovú stanicu doručenia zásielky. Komorná atmosféra boutique hotela je ideálna aj pre menšie firemné a obchodné stretnutia v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier. Viac na www.hotelposta.sk Bližšie k prestavbe pôvodnej „pošty“ na luxusný Hotel Pošta**** aj TU.    

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: jasna tmr nizke tatry chopok powder

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!