V našich strediskách pribúdajú ďalšie snowparky - Boardland a Štrbské Pleso
Nedeľa 24. Januára 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

V našich strediskách pribúdajú ďalšie snowparky - Boardland a Štrbské Pleso

Ozval sa nám shaper Janko Kulich z Boardlandu vo Valči, a tak isto sú práce na Štrbskom Plese v plnom prúde. Pozrite sa ako vyzerajú ďalšie dva slovenské snowparky.

Shaperi vo Valčianskej doline nezaspali a pripravili pre vás jibovo shrederský parčík z názvom Boardland garden. Park sa nachádza v strede svahu za bufetom pod smrekom. V záhradke je setup, ktorý vás dostane svojou kreativitou.

Prvá platforma: 4m balkónik, druhá street platforma: 6m hokejka a 4 m bedňa, tretia platforma: pyramída na ktorej je 4m ropovod a 4 m bedňa. A štvrtá platforma:4m široká bedňa a 6 m rovná rúra. Po kraji parku je 6m vrrr rúra a za ním 6m little boy, ale nepoviem vám čo to je, príďte si pojazdiť a zabaviť s kamošmi:) Záhradka je šejpovaná každý deň, lístok do strediska celodenný 17 €, alebo si môžete kľudne prísť šlapať, keďže park nie je taký dlhý.

Usilovne sa pracuje aj na snowparku na Štrbskom Plese, kde po nasnežení platforiem začnú shaperi osádzať prekážky.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: valca boardland strbske pleso snowpark

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!