Štvrtok 10. Februára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

V sobotu vo Valčianskej doline prebehne ďalšie kolo Nokia FS tour 2011

Už túto sobotu 12. februára 2011 prebehne druhý pretek slovenského pohára vo freestyle snowboardingu a freestyle lyžovaní Nokia Freestyle Tour 2011 za podpory spoločnosti Nokia Slovensko a Slovenskej Asociácie Snowboardingu. Pretek sa uskutoční v stredisku Snowland vo Valčianskej doline, kde budú jazdci súťažiť v disciplíne Slope Style. O 11, 00 hodine začne kvalifikácia snowboardistov a lyžiarov a o 14, 00 sa fanúšikovia môžu tešiť na finálové jazdy.

Súťaž bude rozdelená na mužskú a ženskú kategóriu, len ak sa do snowboardového aj lyžiarskeho preteku prihlási aspoň 6 pretekárov a 4 pretekárky. Kvalifikácia bude pozostávať z jednej až dvoch jázd (podľa počtu štartujúcich). V prípade dvoch jázd sa započítava lepšia. Po kvalifikácii budú vyhodnotení postupujúci podľa bodového zisku. Vo finále bude súťažiť 8 najlepších mužov snowboardistov a 8 najlepších mužov lyžiarov – v ženskej kategórii 4 najlepšie snowboardistky a 4 najlepšie lyžiarky z kvalifikácie. Finále prebehne formou dvoch jázd, z ktorých sa započíta najlepšia.

Vyhlásenie výsledkov a odovzdávanie cien je plánované na 16, 00 hod. Po preteku sa v martinskom klube 69 uskutoční afterparty za účasti DJ Ludka Snováka a DJ Veca.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!