Vďaka novej kolekcii od Vans si zaskejtuješ aj v snehu!
Pondelok 14. Novembra 2016
Autor: PR
Foto-video: Footshop
0 komentárov

Vďaka novej kolekcii od Vans si zaskejtuješ aj v snehu!

Keď uvidíš celú zimnú kolekciu od Vans, budeš ľutovať, že nie si stonožka. Aj keď tvoj bankový účet asi bude rád, že zostávaš dvojnožcom. Vans premenil klasické siluety na zimnú obuv, takže si teraz môžeš strihnúť ollíčko aj v iglu. Alebo proste len tak v snehu, aj keď zajazdiť si v iglu nie je úplne zlá predstava. Tu sú naše štyri horúce tipy, ktoré k tebe zimu len tak nepustia!

Vans Old Skool MTE

Pokiaľ sa ti zle skejtuje v členkových teniskách, ale s omrzlinami nie si kamoš, mysleli inžinieri z Vans aj na teba. So zložitej rovnice zimomravých skejťákov im vyšiel zateplený model Old Skool, takže už teraz nemusíš pri svojej obľúbenej kratochvíli drkotať zubami. 

Vans Sk8-Hi MTE

Pokiaľ naopak chceš mať celý členok pekne v teple, je tu pre teba model Sk8-Hi s teplou podšívkou a protišmykovou podrážkou, takže sa udržíš na doske, aj keď k nej zrovna nebudeš primrznutý. A čo je najlepšie – nájdeš ho hneď v niekoľkých farebných variáciách. 

Vans ISO 3 MID

Pokiaľ ťa skejtovanie v dobe ľadovej až tak neberie, ale nerád by si nosil snehule a Vans pre teba znamená viac než kus gumy s kusom látky, môžeš zostať svojmu brandu verný prostredníctvom tohto modelu. Keď budeš chodiť pomáhať kamošom, ktorí primrzli k U-rampe, určite oceníš skvelé pohodlie a protišmykovú podrážku, ktorú tieto Vansky poskytujú. 

Vans Mountain Edition Waxed

Okrem šnúrok tentokrát vo Vans vsadili aj na strap na suchý zips, keby si to zimné skejtovanie napríklad pojal až moc vážne, tak keby si s tým horkokrvným štýlom jazdenia neporadili samotné šnúrky, strap im kryje chrbát, takže nestratíš topánky ani pri náročnejších trikoch. 

Všetky zimné modely pre chalanov aj pre baby nájdeš už teraz vo Footshope

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: Vans tenisky shoes zima winter Footshop

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!