Víťazom Big Jump Exhibition 2015 sa stal
Sobota 12. Decembra 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Víťazom Big Jump Exhibition 2015 sa stal

Piatok 11.12.2015 v Žiline patril skákaniu do nafukovacieho vankúša. Už tradičná akcia Big Jump Exhibition privítala 12 snowboarderov a desiatku freeskierov. Pred pripravovaným full reportom si dáme mini report.

Jazdiť sa začínalo v poobedných hodinách. Všetko fungovalo tak ako malo. Skok, rozbeh a aj winch. Jazdiť prišli Samo Jaroš, Matej Dolník, Lukáš Droppa, Piotr Tokarczyk (PL), Dávid Koridak, Lukáš Pažický, Matej Matys, Tomáš Ondrejovič, Samuel Halka, Boris Karolčík, Jakub Wolak (PL), Tomek Wolak (PL) a Filip Filípek (PL). Do semifinále postupovala osmička freeskierov a aj snowboarderov.

Rozlúčili sme sa d Dolníkom, Ondrejovičom, Halkom a Pažickým. Chalani si však určite príjemne zaskákali, však išlo o exhibíciu. Pokračovalo sa osemčlenným semifinále. Bolo vidieť veľké množstvo kotrmelcov, double kotrmelcov, vychýlených double kotrmelcov a sme tam aj nejaký štýlový grab. Do finále postupovali štyria jazdci z každej kategórie (+ Nana za freeskierov).

Finále sa jazdilo na 5 jázd z ktorých sa dve najlepšie rátali do hodnotenia. V napínavom a tesnom finále si prvenstvo vyjazdil Dávid Kordiak, pred druhým Kubom Wolakom (PL) a jeho bratom Tomekom Wolakom (PL). Štvrtý skončil Lukáš Droppa. Best Trick a to FS doublecork 1080° zajazdil Tomek Wolak.

Počas dňa sa dalo vypiť varené vínko, jäger, zajesť klobásku, alebo cigánsku. Do rytmu hral DJ Ľudko Snovák, Hafner & Beyuz & Zetuzeta a Ego. Viac v pripravovanom reporte.

Big Jump Exhibitio výsledky:

SNB:
1. Dávid Kordiak
2. Kuba Wolak (PL)
3. Tomek Wolak (PL)
4. Lukáš Droppa
Best Trick - Tomek Wolak (PL) Fs double 1080

SKI:
1. Szczepan Karpiel (PL)
2. Richard Jurečka
3. Igor Janckulík

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: žilina big jump

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!