Streda 06. Júna 2012
Autor: lentila

0 komentárov

Völkl Snowboards hľadajú talenty

Si mladý, miluješ snowboarding a už ťa nebaví kupovať si všetky snowboardové veci a hardwear za svoje keše? Je treba si nájsť nového sponzora, preto odporúčame pozrieť si nový Völkl Rookie Scouting web.

Völkl team hľadá nové tváre do svojho teamu a ponúka 1 ročný sponzorský kontrakt. Nepotrebujete posielať žiadne oficiálne prihlášky, alebo kopec profilových fotiek, či byť členom nejakek oficiálnej sponzorskej platformy, pretože Völkl's Rookie Scouting je tu pre všetkých a  stačí mať len internet. Prihlásenie je online, je veľmi jednoduché a 100% zadarmo. Jediné čo potrebujete je zaslať o sebe základné informácie, uploadnúť svoje najlepšie fotky, prípadne zaslať link na vaše video. 

Vyberať sa bude v dvoch kategóriách: 15 - 18 ročné dievčatá a chalani do kategórie ROOKIES a všetci do 15 rokov do kategórie GROMS.

Medzi prihlásenými nájdete aj mladého slovenského jazdca, Zola Strcuľu.

Vybraní rookies budú pozvaní na snowboardový víkend s jazdcami teamu Völkl do rakúskeho strediska Zillertal, kde bude ich hostiteľom Chris Kröll, ktorý im ukáže najlepšie lokálne backcountry a snow parky. Samozrejmosťou víkendu budú profesionálny fotograf a kameraman, ktorí všetko zaznamenajú. Na konci víkendu sa Völkl team rozhodne, kto bude ich ďalším členom a dostane 1 ročný sponzorský kontrakt

Takže, ak potrebujete sponzoring tak pozerajte ich web a hľadajte viac info na  www.volkl-snowboards.com

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!