Utorok 01. Februára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Výsledky a videá z Winter X Games v Aspene

Po odjazdení domácich súťaží, z ktorých sme vám priniesli výsledky, teraz prinášame výsledky z zimných X-Games, ktoré sa konali v Aspene (USA). Na programe okrem iných disciplín boli: Halfpipe, Slopestyle, Big Air a Street.

V obrovskej superpipe dominoval Shaun White, ktorý preskákal druhého Scottyho Laga a tretieho Louie Vita. (4. Markus Malin, 5. Kazuhiro Kokubo, 6. Peetu Piiroinen, 7. Mathieu Crepel) Neskutočné výkony, neskutočných jazdcov.

Slopestyle patril Sebastienovi Toutantovi, ktorý si prvenstvo zabezpečil už svojou prvou jazdou. Druhý skončil menej známy Mark McMorris, tretí Tyler Flanagan. Ďalej po poradí už známejšie mená svetových borcov: Chas Guldemond, Mikkel Bang, Torstein Horgmo, Halldor Helgason. (sleduj Sebastienovu jazdu)

Taktiež sa jazdil zaujímavá disciplína Street, kde boli umelo vytvorené streetové prekážky ako zábradlie, múrik, rail a ďalšie veci. Prvenstvo si vyjiboval Nic Sauve, druhé Louis-Felix Paradis a tretie Simon Chamberlain. taktiež ďalšie pozície poznajú skvelé mená: Jeremy Jones, Seth Huot, Joe Sexton, JP Walker.

Na „veľkom skoku“ – Big Aire to vyzeralo takto: 1. miesto Torstein Horgmo, 2. miesto Sebastien Toutant, 3. miesto Sage Kotsenburg. Vo videu si pozrite triple vraždu Torsteina, po ktorej ostali v úžase nie len diváci. Taktiež sa vedie polemika, čo to vlastne bol za trik. Každopádne to otočil 3x.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!