Výsledky prvého kola Orava Jib Contests vol.4
Piatok 03. Januára 2014
Autor: Apko
Foto-video: Michal Hrkeľ
0 komentárov

Výsledky prvého kola Orava Jib Contests vol.4

V sobotu 28. decembra 2013 sa v stredisku Orava Snow v Oravskej Lesnej uskutočnilo prvé kolo snowboardovej-jibovej akcie s názvom Orava jib contests. Séria má tento rok svoje štvrté pokračovanie. Pre tento rok sme sa rozhodoli pre tri preteky. Ďalšie budú v Námestove a Hruštíne, hneď ako to dovolia snehové podmienky.

Sneh je momentálne problém asi na celom Slovenku v Lesnej sa však podarilo osadiť tri prekážky (rail 3m, vrrr rúra, kapota zo žiguľa). Začali sme o 14.00 registráciou, prekvapila účasť 28 jazdcov z celého Slovenska. Partia lokálov (Lubo Káčerík, Majo Kompan, Filip Hrkeľ) ďaleký východ reprezentoval Peter Leder minuloročný víťaz, Martinčania (Dudo Bizík, Boris Karolčík, Tomáš Janík) doviezli Mateja Dolníka, posledné auto s Paťom Paulínym a Zolom Strcuľom doplnil Kvetoslav Slávka a hotovo ;) Štartovné bolo 2€ začo jazdci dostali Red Bull do ruky a po preteku klobáska a čajík v reštike. 

Jazdci sa rozhodli, že najspravodlivejší a najsamlepší bude formát jam session a tak to bolo tak. Jazdilo sa koľko chcelo, pred únavou pomohol aj detský vlek. Ako slnko zapadalo, končil aj pretek. Spomedzi jazdcov sme vybrali túto trojku:

1. Boris Karolčík 
2. Štefan Haluška
3. Peter Vrábeľ 

Jazdci okrem prize money a večnej slávy dostali vecné ceny od Trajektu street shop, foto víťazov a ostáva sa nám tešiť na ďalšie kolá s podobnou účasťou ;) Na záver vďaka snovo boardklubu Orava za zastrešenie, stredisku za ochotu, oz ERDIS za osadenie prekážok a prácu počas dňa, SAS za podporu podujatia a všetkým sponzorom za všetko!

Apko

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!