Sobota 29. Januára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Výsledky z Big Air v Kremnici a HRTN jib contestu na Orave

Okrem Baba Cupu, ktorý sa odjazdil v sobotu na Pezinskej Babe sa išli aj preteky v Kremnici a na Orave. Na piaty ročník Big Air sa prihlásilo 47 jazdcov z toho 25 snowboardistov, 22 freeskierov. Z kvalifikácie postupovalo do finále 10 najlepších z oboch kategórií.

Konečné poradie Big Air v Kremnici 2011

1. Kaňurek Honza (Backflip 180, Frontside 540, Frontside rodeo 720) – CZ
2. Dolník Matej (Backflip 180, Backside 540, Frontflip)
3. Kaňurek Martin (CZ)
4. Grísnik Martin
5. Murgaš Martin

Orava Jib - Po odjazdení akcie na Orave, nám organizátori zaslali niekoľko riadkov a fotiek z akcie. „Za krásneho mrazivého počasia sa do preteku zaregistrovalo 27 jazdcov z celej Oravy. Keďže so snehom je to tak, ako to je, piatok sme strávili navážaním snehu. Osadené boli dve prekážky a to plastová rúra a rúra na hranoloch. Jazdci boli rozdelení do troch kvalifikačných skupín z ktorých postupovali do finále 14ti najlepší, ktorí sa v hodinovom jame pobili o prvé tri miesta. Konečné poradie bolo takéto:

1. Filip Hrkeľ 10b, 2. Ľubo Kačerík 9b, 3. Martin Rybanský 8b, 4. Štefan Haluška 7b, 5. Marián Kompan 6b, 6. Dominik Vrábeľ 5b, 7. Michal Bencúr 4b, 8. Juraj Kaukič 3b, 9. Jozaef Kasan 2b, 10. Matúš Uhliarik 1b

Chalani si prenášajú tieto body do ďalších kôl Orava Jibb contests, ktoré sa uskutočnia 5.februára v dolnom Kubíne pri hoteli Belez a 26.februára v Námestove pri street shope Trajekt. Okrem bodov si samozrejme domov brali aj vecné ceny od sponzorov a celú akciu zastrešil Snowo snowboard klub Orava.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!